Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 180 digital inclinometer sensor ] eşleşme 17 Ürünler.
BWL310 MEMS Düşük Maliyetli Gerilim Çıkışı Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
BWM420 MEMS Gerilim Çıkışı Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.01°
| isim: | Çift Eksenli İnklinometre |
|---|---|
| Çıktı: | Gerilim 0-5V /0-10V isteğe bağlı |
| Çözünürlük: | 0,001° |
BWL317S Modbus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±180 |
| Ölçüm ekseni: | X |
BWK216S Düşük Maliyetli Dijital Tek Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Hacim: | L55*G37*Y24(mm) |
| Güç kaynağı: | 9-35V |
Yüksek Performanslı Dinamik Eğim Sensörü Çözünürlüğü 0.005°
| Kesinlik: | 0.5° (dinamik) 0.01° (statik) |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C~+85°C |
| Ağırlık: | 280G |
HEC395 9 Eksenli Dinamik Elektronik Pusula Yüksek Performanslı 0,5°
| Güç kaynağı: | 9-35VDC |
|---|---|
| çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~85°C |
HEC365 Uygun Maliyetli 3D Elektronik Pusula RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 5V DC |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~85°C |

