Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ imu inertial measurement unit ] eşleşme 134 Ürünler.
DIS331 Yüksek Çözünürlüklü Tek Eksenli Gerilim Çıkış Eğim Anahtarı Röle Anahtarı
| isim: | Eğiliş Değiştiricisi |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12-35V |
| Çalışma sıcaklığı: | -40-85 ℃ |
BWH518 MEMS Dijital Tek Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12-35 |
| Akım (mA): | 20-40 |
BWH528 MEMS Akım Çıkışı Çift Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Güç Gerilimi (V): | 12-35 |
BWK226S Dijital Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
DIS334 Tek Eksen Gerilim Çıkış Tilt Anahtarı Röle Anahtarı
| isim: | Eğim Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma Sıcaklığı(℃): | -40-85 |
HEC303 3D Elektronik Pusula Sensörü Yüksek Hassasiyetli
| Azimut Ölçüm Aralığı: | 0~360° |
|---|---|
| Azimut Doğruluğu: | Uzaysal kalibrasyondan sonra ≤0,3°(RMS) (eğim aralığı -20°~20°) |
| Azimut Çözünürlüğü: | 0,01° |
VG100C Düşük Maliyetli Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/485/TTL
| İsim: | Dinamik Eğimölçer |
|---|---|
| Çalışma akımı: | 30mA (40mA Maks) |
| Dinamik doğruluk: | 1° |
NB-WM400 Uygun Maliyetli Kablosuz Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluğu 0,005°
| İsim: | kablosuz eğim ölçer |
|---|---|
| Sıfır sıcaklık kayması (°/℃): | ±0,001 |
| Çözünürlük(°): | 0.001 |
WF-WM400 Yüksek Hızlı Kablosuz Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluğu0,005°
| isim: | Kablosuz İletim İnklinometresi |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP65 |
| Ölçüm aralığı: | ±60° |
Yüksek hassasiyetli analog eğim ölçer sensörü
| İsim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı(°C): | -40-85 ℃ |
| Gerilim (V): | 12-35V |

