Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 0 2 digital inclinometer sensor ] eşleşme 111 Ürünler.
BWM426 Uygun Maliyetli Dijital Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çarpma dayanıklılığı: | 2000g,0,5ms,3 kez/eksen |
BWH526 RS232/RS485/TTL Opsiyonel Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Bağlayıcı: | Metal bağlantı (kablo1.5m) |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
BWL317S Modbus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±180 |
| Ölçüm ekseni: | X |
BWL325S MEMS Düşük Maliyetli CAN Bus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
BWH516 RS232/RS485/TTL Tek Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±30 |
| Ölçüm ekseni: | X |
BWM827 Uygun Maliyetli Modbus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç voltajı (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
Yüksek Performanslı Dinamik Eğim Sensörü Çözünürlüğü 0.005°
| Kesinlik: | 0.5° (dinamik) 0.01° (statik) |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C~+85°C |
| Ağırlık: | 280G |
VG125C Düşük Maliyetli CAN Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0,01°
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Gerilim: | 9-35VDC |
| Dinamik Doğruluk: | 1° |
VG600 Yüksek Hassasiyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer RS232/485/TTL Opsiyonel Doğruluk 0.01°
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Dinamik Doğruluk: | 0,05° |
| Statik doğruluk: | 0,01° |
BWM468 Akım Çıkışı Çift Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0,005° 4-20mA/0-20mA/0-24mA,Dijital TTL
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç voltajı (V): | 12-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 14-30 |

