Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 0 2 digital inclinometer sensor ] eşleşme 111 Ürünler.
BW - VG225 Düşük Maliyetli Yüksek Performanslı CAN BUS Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
| Dinamik Doğruluk: | 0,5° |
BWH528 MEMS Akım Çıkışı Çift Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Güç Gerilimi (V): | 12-35 |
VG125 Düşük Maliyetli CAN Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Gerilim: | 5V DC |
| Çalışma akımı: | 30mA (40m Maks.) |
DIS344 Yüksek Tutarlı Çift Eksenli Gerilim Çıkışı Eğim Anahtarı Röle Anahtarı
| isim: | Eğim Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Kurulum: | Dört M4 vida |
DIS341 Uygun Maliyetli Çift Eksenli Gerilim Çıkışı Eğim Anahtarı Röle Anahtarı
| isim: | Eğim Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Doğruluk (°): | Dinamik 2°/ Statik 0,1° |
| Ölçüm ekseni: | X、Y |
SEC385 3D Elektronik Pusula Sensörü Doğruluğu 0,5° RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | Elektronik Pusula Sensörü |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 5V DC |
| Çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
VG200 Düşük Maliyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| Dinamik Doğruluk: | 0,5° |
|---|---|
| Statik doğruluk: | 0,01° |
| Çözünürlük: | 0,005° |
VG50 Düşük Maliyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/485/TTL/CAN Opsiyonel
| Dinamik Doğruluk: | 3° |
|---|---|
| Statik doğruluk: | 0,3° |
| Çözünürlük: | 0,01° |
AgileLight-50A Uygun Maliyetli Dijital Kapalı Döngü Tek Eksenli Fiber Optik Gyro FOG
| isim: | Jiroskop |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~+60°C |
| eksenel: | Tek Eksen |
AgileLight-70A Dijital Kapalı Çevrim Tek Eksenli Fiber Optik Gyro FOG
| ARW ((Gürültü) ((o/ √hr): | 0,005 |
|---|---|
| Ölçek faktörü tekrarlanabilirliği (ppm): | ≤50 |
| Güncelleme sıklığı ((Hz): | 1000 ya da 400 |

