Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 0 2 digital inclinometer sensor ] eşleşme 111 Ürünler.
AS100-5 MEMS İvmeölçer Yüksek Hassasiyetli Küçük Boyutlu Tam Dijital Çıkış Ataletsel Navigasyon
| Önyargı kararlılığı (tipik): | 0.1mg |
|---|---|
| Ofset tekrarlanabilirliği: | 0.15mg |
| Kısmi sıcaklık katsayısı: | 0.05mg/°C |
AgileLight-120A Dijital Kapalı Çevrim Tek Eksenli Fiber Optik Gyro FOG
| eksenel: | Tek Eksen |
|---|---|
| Oda sıcaklığında doğrusal olmayan ölçekleme faktörü (ppm): | ≤10 |
| Ölçek faktörünün tekrarlanabilirliği ((ppm): | ≤10 |
AgileLight-50A Dijital Kapalı Döngü Yüksek Çözünürlüklü Fiber Optik Gyro Kuzey Bulucu FOG
| eksenel: | Tek Eksen |
|---|---|
| Maksimum açısal hız (°/s): | ±600 |
| Oda sıcaklığında stabilite 1σ(°/h): | ≤0,05 |
BMR3300 6 Eksenli Yüksek Hassasiyetli Elektronik Pusula Sensörü RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Yön doğruluğu: | 0,2 RMS(Yatay kullanım)<0,5 RMS(Eğim |
| Başlık Çözünürlüğü: | 0,001° |
SEC340 Uygun Maliyetli Küçük Boyutlu 3D Elektronik Pusula Sensörü
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 5V DC |
| Çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
SEC225 Düşük Maliyetli 2D Elektronik Pusula Sensörü
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Başlık doğruluğu: | 1°(RMS) |
| Çözünürlük: | 0.1° |
SEC380 3D Yüksek Hassasiyetli Uygun Maliyetli Elektronik Pusula Sensörü RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Yön doğruluğu: | 1°(RMS) |
| Çözünürlük: | 0,1° |
Gyro100-1000 Yüksek Performanslı MEMS İvmeölçer Çipi
| isim: | Jiroskop Sensör Çipi |
|---|---|
| Boyut: | 10*10*3,5 mm |
| Başlama zamanı: | 1 saniye |
AS100-30 Yüksek Hassasiyetli MEMS İvmeölçer Küçük Hacimli Tam Dijital Çıkış Ataletsel Navigasyon İHA Kontrolü
| isim: | Hızlandırıcı Çip |
|---|---|
| Önyargı kararlılığı (tipik): | 0.15mg |
| Ofset tekrarlanabilirliği: | 0.4mg |
Gyro100-500 Yüksek Hassasiyetli MEMS İvmeölçer Çipi
| isim: | Fiber Optik Giroskop |
|---|---|
| Menzil: | 500°/s |
| Önyargı kararlılığı: | 8°/sa |

