Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] eşleşme 61 Ürünler.
BWK215S Düşük Maliyetli CAN Bus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 9-35V |
| Kesinlik: | 0,2° |
WF-WM410 Yüksek Hızlı Küçük Boyutlu Kablosuz Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| İsim: | Kablosuz İletim Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP65 |
| Sıfır sıcaklık kayması: | ±0,001°/℃ |
BWM416E Uygun Maliyetli Dijital Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Kabuk malzemesi: | Magnezyum alüminyum alaşımı oksidasyonu |
BWM425S Uygun Maliyetli MEMS Yüksek Hassasiyetli CAN Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Boyut (mm): | L55*W37*H24 |
BWK225S Uygun Maliyetli CAN Bus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
BWM420 Uygun Maliyetli Gerilim Çıkışı Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer 0-5V/0-10V Opsiyonel
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 12-35 |
| Çalışma Akımı (mA): | 20-40 |
BWL315S Küçük Boyutlu Uygun Maliyetli CAN Bus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±180° |
| Doğruluk (°): | 0.2 |
Yüksek hassasiyetli analog eğim ölçer sensörü
| İsim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±90 |
| Ölçüm ekseni: | XY |
VG100 Düşük Maliyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Çalışma akımı: | 30mA (40m Maks.) |
| Dinamik Doğruluk: | 2° |
BWH515 CAN Bus Tek Eksenli Yüksek Hassasiyetli Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.003°
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Gerilim (V): | 9-35V |
| Akım (mA): | 20-40V |

