Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] eşleşme 61 Ürünler.
BWL317S Modbus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±180 |
| Ölçüm ekseni: | X |
VG125C Düşük Maliyetli CAN Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0,01°
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Gerilim: | 9-35VDC |
| Dinamik Doğruluk: | 1° |
BW - VG225 Düşük Maliyetli Yüksek Performanslı CAN BUS Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
| Dinamik Doğruluk: | 0,5° |
VG50 Düşük Maliyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/485/TTL/CAN Opsiyonel
| Dinamik Doğruluk: | 3° |
|---|---|
| Statik doğruluk: | 0,3° |
| Çözünürlük: | 0,01° |
VG125 Düşük Maliyetli CAN Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Gerilim: | 5V DC |
| Çalışma akımı: | 30mA (40m Maks.) |
BW-IMU100C Yüksek Performanslı Atalet Ölçüm Birimi IMU RS232/RS485/TTL
| Bias stability at full temperature: | <20 °/h(10s,1σ) |
|---|---|
| Menzil: | ±400°/sn |
| Çözünürlük: | 0,01°/sn |
VG200 Düşük Maliyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| Dinamik Doğruluk: | 0,5° |
|---|---|
| Statik doğruluk: | 0,01° |
| Çözünürlük: | 0,005° |
HEC395 9 Eksenli Dinamik Elektronik Pusula Yüksek Performanslı 0,5°
| Güç kaynağı: | 9-35VDC |
|---|---|
| çalışma akımı: | 30mA(40mA Maks) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C~85°C |
SEC380 3D Yüksek Hassasiyetli Uygun Maliyetli Elektronik Pusula Sensörü RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Yön doğruluğu: | 1°(RMS) |
| Çözünürlük: | 0,1° |
BMR3300 6 Eksenli Yüksek Hassasiyetli Elektronik Pusula Sensörü RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| İsim: | elektronik pusula |
|---|---|
| Yön doğruluğu: | 0,2 RMS(Yatay kullanım)<0,5 RMS(Eğim |
| Başlık Çözünürlüğü: | 0,001° |

