Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] eşleşme 61 Ürünler.
VG127 Düşük Maliyetli Küçük Boyutlu RS232/485/TTL/Modbus Opsiyonel Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Dinamik Doğruluk: | 2° |
| Statik doğruluk: | 0,2° |
AS400S Yüksek Duyarlı Düşük Sıfır Kayma 3 Eksenli İvmeölçer Çip Çözünürlüğü 0.1° Ölçüm Aralığı ±3.6g
| Ölçüm aralığı: | ±3,6g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 0.1mg |
| Doğrusal hata: | 0.02% |
BWL310 MEMS Düşük Maliyetli Gerilim Çıkışı Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
BWL320 Voltaj Çıkışı Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer 0-5V/ 0-10V Opsiyonel
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 12-36 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-60 |
VG600 Yüksek Hassasiyetli Dijital Dinamik Eğim Ölçer RS232/485/TTL Opsiyonel Doğruluk 0.01°
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Dinamik Doğruluk: | 0,05° |
| Statik doğruluk: | 0,01° |
VG328 Uygun Maliyetli Akım Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer 0-20/4-20/0-24mA Çıkış Opsiyonel
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Dinamik Doğruluk: | 0,3° |
| Statik doğruluk: | 0,01° |
BWL316S Düşük Maliyetli Tek Eksenli MEMS Dijital Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 9-35V |
| Kesinlik: | 0,1° |
BWM420 MEMS Gerilim Çıkışı Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluk 0.01°
| isim: | Çift Eksenli İnklinometre |
|---|---|
| Çıktı: | Gerilim 0-5V /0-10V isteğe bağlı |
| Çözünürlük: | 0,001° |
BWL325S MEMS Düşük Maliyetli CAN Bus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |
BWM827 Uygun Maliyetli Modbus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç voltajı (V): | 9-35 |
| Çalışma akımı (mA): | 20-40 |

