Tüm ürünler
-
Dijital Eğim Ölçer Sensörü
-
Analog Eğim Ölçer Sensörü
-
Dinamik Eğimölçer
-
kablosuz eğim ölçer
-
Elektronik Pusula Sensörü
-
Tutum ve Yön Referans Sistemi
-
IMU Atalet Ölçüm Birimi
-
İvmeölçer Titreşim Sensörü
-
GNSS INS Entegrasyonu
-
Eğim Anahtarı Sensörü
-
Fiber Optik Jiroskop
-
Jiroskop Sensör Çipi
-
İvmeölçer Çipi
-
Diğerleri
İlgili kişi :
Zhang
Telefon numarası :
86 18921292620
anahtar kelimeler [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] eşleşme 61 Ürünler.
VG100C Düşük Maliyetli Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/485/TTL
| İsim: | Dinamik Eğimölçer |
|---|---|
| Çalışma akımı: | 30mA (40mA Maks) |
| Dinamik doğruluk: | 1° |
BWH525 CAN Bus Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer Doğruluğu 0.003°
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm ekseni: | XY |
| Doğruluk(°): | 0,003 |
BWM427 Dijital Eğimölçer Sensörü
| İsim: | Dijital bakölçer |
|---|---|
| Bağlayıcı: | Metal bağlantı (Kablo 1,5m) |
| Koruma Seviyesi: | IP67 |
BWM426 Uygun Maliyetli Dijital Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çarpma dayanıklılığı: | 2000g,0,5ms,3 kez/eksen |
BWM428 Uygun Maliyetli Akım Çıkışı Çift Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Analog Eğim Ölçer |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı (°): | ±90 |
| Ölçüm ekseni: | XY |
BW-VG220 Düşük Maliyetli MEMS Voltaj Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer 0-5V / 0-10V Opsiyonel
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Gerilim (V): | 12-35 |
VG55 Düşük Maliyetli CAN MEMS Dinamik Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dinamik İnklinometre |
|---|---|
| Dinamik Doğruluk: | 3° |
| Statik doğruluk: | 0,3° |
DIS344 Yüksek Tutarlı Çift Eksenli Gerilim Çıkışı Eğim Anahtarı Röle Anahtarı
| isim: | Eğim Anahtarı Sensörü |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Kurulum: | Dört M4 vida |
BWM415 Uygun Maliyetli CAN Bus Tek Eksenli Eğim Ölçer Eğim Ölçer
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Bağlayıcı: | Metal Bağlantı (Kablo 1,5m) |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
BWM417 Uygun Maliyetli Modbus Tek Eksen Eğim Ölçer Eğim Ölçer RS232/RS485/TTL Opsiyonel
| isim: | Dijital Eğim Ölçer |
|---|---|
| Güç gerilimi (V): | 9-35 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃): | -40-85 |

